Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelumanda blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
56241 odwiedzin | wpisów: 74, komentarzy: 338, obserwuje: 123

ślimacze tempo

autor: lumanda blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Elektryka cięgnie się i ciągnie... jest PRAWIE skończona. W tym tygodniu przyjeżdżają panowie od domofonu i alarmu, rozłożą tez kable antenowe i do LEDów i mam nadzieję, że zaraz po nich wkroczą tynkarze. Cięgle nie możemy zdecydowac się na ostateczną koncepcją sufitów podwieszanych na parterze, co chwila zmieniamy zdanie i już całkiem jesteśmy skołowani.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Jedynym postępem, który bardzo mnie cieszy są drzwi do kotłowni :) Mar-tom.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Komentarze (4)
autor:izulek-2013  dodano: 2014-04-21 | 16:02:46
jestem na tym samym etapie i mam ten sam dylemat z sufitem podwieszanym...masakra jakas...kto powie mi ze budowa domu jest tylko przyjemnoscia...wiecej stresow,nerwow i trudnych decyzje przez ostatnie 5 lat zycia nie mialam...ale etap koncowy wynagrodzi mam nadzieje
autor:barbie  dodano: 2014-04-21 | 16:24:59
dołączam do tematu... u mnie też ślimacze tempo, a co do konecpcji to zmieniam co chwilę, nawet jak już po tynkach i gładziach nawet jesteśmy :(. Nie mam siły już kombinować, po prostu chcemy już zamknąć całość, a jeśli wyjdą jakieś nieprzemyślane kwestie, trudno, jakoś się przyzwyczaję...
autor:rododendron15  dodano: 2014-04-21 | 22:01:52
Zgadzam się całkowicie z tym co napisała barbie:) chyba u każdego w domu znajdzie się coś co byśmy zmienili po jakimś czasie, ale trzeba to po prostu zaakceptować:) my nie przesadzaliśmy z sufitami podwieszanymi, zależy nam na czasie a jest to jednak sporo dodatkowej roboty i no koszty też dochodzą:) Ale po zrobieniu sufitu podwieszanego w kuchni gdy zobaczyłam, że jakoś taka mniejsza się jeszcze zrobiła to już mi się nawet odechciało robić ich więcej:D Nasz dom nie należy do dużych więc dodatkowe zabudowanie wg mnie nie do końca jest dobrym pomysłem;) pozdrawiam! A elektryka u nas też troszkę trwała na szczęście zimą więc jakoś to tak nie bolało;))
autor:lumanda  dodano: 2014-04-22 | 09:30:07
podobno dopiero trzeci budowany dom wychodzi dokładnie taki, jak się wymarzy;) Teraz wiem, że wszystko trzeba było zacząc planowac od rozstawienia mebli- wtedy wiadomo gdzie elektryka, płytki, hydraulika. Ciągle myśleliśmy, że meble to etap końcowy i zupełnie o nich nie myśleliśmy, a teraz każda decyzja jest podejmowana w biegu, nie przemyślana dokładnie.
Moc: 18 kW
Moc: 18 kW